Bilić preživio bitku za St. Petersburg: Lokomotiv uzeo bod Zenitu, sudac podijelio 11 žutih i dva crvena kartona!

BILIĆEVE trupe i dalje marširaju protiv najjačih ekipa u ruskom prvenstvu. Doduše, ovog puta nije uspio srušiti Zenit, ali bivši hrvatski izbornik vraća se u Moskvu s bodom u džepu.

Lokomotiv je u 10. kolu ruske Premierlige na gostovanju u Sankt Peterburgu odigrao 1:1, te je tako nastavio niz bez poraza u posljednja četiri kola. Podsjećamo, Bilićevi igrači rušili su Spartak, Rubin i Terek Grozni - klubove iz vrha ruske lige.

Utakmica je počela vrlo loše za goste. Zenit je poveo u 14. minuti preko Criscita, ali u 25. minuti N'Doye je poravnao na 1:1.

Do kraja utakmice nije bilo pogodaka, a valja istaknuti kako je Ćorluka odradio svih 90 minuta, isto kao i novi član hrvatske reprezentacije vratar Dario Krešić. Sudac je, inače, pokazao igračima Zenita sedam žutih kartona, dok je ekipi Slavena Bilića pokazao tri. Kod gostiju u 32. minuti pocrvenio je Šiškin, dok je Anjukov također napustio teren zbog drugog žutog u 48. minuti.