Celtic jedva dobio Elfsborg, remi Red Bulla i Fenera

ZAVRŠENE su i dvije posljednje utakmice trećeg pretkola Lige prvaka. Celtic je u Glasgowu s 1:0 svladao švedski Elfsborg, dok su Red Bull i Fenerbahče remizirali s 1:1.

Na Celtic Parku gledali smo pravu dominaciju domaćih igrača, koji su imali čak 65 posto posjeda lopte i 11 udaraca na gol protivnika, međutim jedini gol na susretu pao je tek 14. minuta prije kraja, kada je zabio Kris Commons.

U susretu u Salzburgu gledali smo jedan poprilično izjednačen dvoboj, iako su Turci imali prividnu dominaciju i bili ti ponešto opasniji. Ipak, Austrijanci su poveli u 68. minuti i činilo se kako će stići do vrijedne pobjede, međutim u petoj minuti sudačke nadoknade Cristian je zabio iz kaznenog udarca za konačnih 1:1.