Dinamu je bolje da ga nije kupio: Krešić ušao u igru i CSKA-u poklonio gol za pobjedu u moskovskom derbiju

LOKOMOTIV MOSKVA u 3. kolu ruskog prvenstva doživio je kao domaćin poraz (1:2) od aktualnog prvaka CSKA, za koji je krivac hrvatski golman Dario Krešić.

Vratar, koji je prošlog tjedna bio najozbiljniji kandidat za novog Dinamovog golmana, u 51. minuti ušao je umjesto prvog čuvara mreže, Brazilca Guilhermea.

Krešić je loše reagirao nakon kornera u 82. minuti, pa Musa zabio pobjednički gol za goste, koje je  ranije u vodstvo doveo Honda u 19. minuti, dok je u 75. minuti izjednačio Tarasov.

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu, nakon koje Loko ima po jednu pobjedu, remi i poraz u dosadašnjem tijeku sezone.