Split eurogolom Marija Kvesića srušio Sepahan: Na Park Mladeži stiže novo bombastično pojačanje!?

U ČETVRTOJ pripremnoj utakmici momčad Splita svladala je iranski Sepahan s 1:0. Susret je odigran u Sloveniji, a strijelac jedinog gola bio je Mario Kvesić.

Praktički od prve do posljednje minute Crveni su dominirali na travnjaku, a ključni trenutak dvoboja dogodio se u 30. minuti kada je Kvesić iz rijetko viđenog voleja pogodio mrežu.

U drugom poluvremenu ubilježili smo nekoliko prilika s obje strane, međutim rezultat se nije mijenjao, a Splitovci došli do vrijedne pobjede protiv momčadi Zlatka Kranjčara.

Dodajmo još kako je u večernjim satima ponedjeljka stigla je vrlo interesantna vijesti. Naime, spominje se kako predsjednik RNK Split Slaven Žužul pregovara sa nekadašnjim hrvatskim reprezentativcem Tomislavom Dujmovićem.

32-godišnji veznjak proteklu je sezonu proveo u ruskoj Mordoviji, a nakon Mate Bilića trebao bi biti novo zvučno pojačanje Crvenih za sljedeću sezonu.