LIGE PETICE

Air Ronaldo je zabio jedan od najspektakularnijih golova karijere. Pogledajte ga

CRISTIANO RONALDO briljirao je u pobjedi Juventusa nad Crotoneom (3:0) u 23. kolu Serie A. Dva prva gola njegove momčadi postigao je glavom. Oba su efektna, ali drugi je fenomenalan.

U 38. minuti lijepo je skočio na ubačaj Alexa Sandra, nadvisio dvojicu suparnika te zabio. Sedam minuta kasnije izveo je čudo. Prvo je snažno opalio s 25 metara u donji desni kut, ali je vratar gostiju Alex Cordaz jedva obranio. Lopta se odbila na lijevu stranu do Aarona Ramseyja, koji je centrirao pred gol.

Ronaldo je pratio suigrača i loptu te se poput sprintera zaletio u kazneni prostor. Savršeno tempiranje utrčavanja pratio je i đordanovskim skokom. Odrazio se gotovo metar iznad zemlje i tako nadvisio čak tri igrača Crotonea. Usput je poput Jordana malo "ostao u zraku" i onda savršenu akciju okončao perfektnom egzekucijom glavom.

Čudesnim golom gotovo tri tjedna nakon 36. rođendana Ronaldo je u 28. utakmici ove sezone došao do 25. zgoditka.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ NEVJEROJATNI RONALDOV GOL.