LIGA PRVAKA

Allegri zbunio Juventusovu zvijezdu. Igrači se u nevjerici gledali nakon poraza

JUVENTUS je izgubio od Benfice 2:1 u drugom kolu Lige prvaka u Torinu. Momčad Massimiliana Allegrija nakon uvodna dva kola ima isto toliko poraza i to je najgori start kluba u povijesti. Juventus nikad do jučer nije izgubio prve dvije utakmice u Ligi prvaka.

Torinski klub je poveo u četvrtoj minuti golom Arkadiusza Milika, a Benfica je preokrenula golovima Joao Marija u 43. te Davida Neresa u 55. minuti. Portugalci su bili osjetno bolji protivnik, koji se napromašivao ispred domaćeg vratara Mattije Perina. Juventus je izgledao nepovezano i neuigrano, a dodatnu zbunjenost unio je i trener Allegri.

U 70. minuti Allegri je iz igre izvadio dotad najopasnijeg igrača Areka Milika i uveo mladog veznjaka Nicolu Fagiolija. Taj potez nikako nije bio jasan Angelu Di Mariji, koji je ušao u 58. minuti umjesto Fabija Mirettija. Na kraju utakmice Di Maria je upitao Milika zbog čega je morao izaći, no ni sam Poljak nije mu znao odgovoriti na to pitanje.