Armada zasula teren papirima dok je Rijeka gubila. Time su pomagali protivniku

RIJEKA je u šesnaestini finala Hrvatskog kupa tek nakon penala pobijedila Moslavinu, momčad iz petog ranga hrvatskog nogometa. Domaćine je u vodstvo doveo Lončarević, koji je pogodio u 33. minuti. Momčad iz Kutine držala je vodstvo sve do 65. minute, kad je za Rijeku zabio Denis Bušnja. Nakon 90 minuta nije bilo pobjednika pa je utakmica otišla u produžetke, a kasnije i penale, u kojima je Rijeka pobijedila 5:4.

Navijači Rijeke su oko šezdesete minute s tribina počeli na teren bacati role papira te razne predmete. Događalo se to dok je Moslavina vodila. Domaća je momčad nastojala ukrasti što više vremena pa se njeni igrači nisu baš angažirali oko čišćenja smeća. Riječani su morali što prije raščistiti travnjak kako bi se utakmica nastavila.