Bijesni Allegri divljao na San Siru u 96. minuti. Pomoćnici ga morali smirivati

JUVENTUS je pobijedio kod Milana 1:0 u devetom kolu Serie A. Milan je u 40. minuti ostao s igračem manje nakon što je Malick Thiaw kao zadnji igrač obrane srušio Moisea Keana. Gosti su brojčanu prednost iskoristili sretnim golom Manuela Locatellija, koji je u 63. minuti pogodio za pobjedu. Lopta se pritom u bloku odbila od Rade Krunića i prevarila vratara Andreu Mirantea.

Juventus je ovom pobjedom došao na dva boda zaostatka za vodećim Interom te jednim za Milanom, koji drži drugo mjesto. U posljednjim trenucima utakmice Juveov trener Massimiliano Allegri divljao je uz aut-liniju. Allegri nije bio zadovoljan suđenjem glavnog suca Marianija, ali ni nekim potezima svojih igrača. Dobio je žuti karton, a njegovi pomoćnici morali su ga smirivati.