regija

Bivši napadač Dinama sjajan u Francuskoj. Pridonio golu i iznudio isključenje

KOMNEN ANDRIĆ (27) ovog ljeta je nakon tri godine u Dinamu otišao u francuski Clermont uz odštetu od milijun eura. Napadač iz Srbije je u Dinamo došao u ljeto 2019. iz zaprešićkog Intera za 800 tisuća eura, a otišao je nakon što je za Dinamo u 53 utakmice postigao 16 i namjestio sedam golova.

U novom klub krenuo je sjajno. U prvom kolu je u porazu od PSG-a (5:0) bio bez učinka, ali je zato već u idućem kolu postigao dva gola za pobjedu 4:2 kod Reimsa. U trećem kolu Clermont je pobijedio Nicu 1:0, a akciju za pobjednički gol počeo je Andrić. On je zatim na sebe navukao par suparnika i tako oslobodio mjesto u kaznenom prostoru suigraču Khaouiju, koji je zabio za pobjedu.

U zadnjih deset minuta Nici su isključena dva igrača, a prvi crveni karton ishodio je Andrić. Njega je pokosio Lemina i zato je isključen, a dvije minute kasnije drugi žuti dobio je Todibo.