HRVATSKI IGRAČI

Bivši napadač Rijeke hat-trickom riješio ludu utakmicu. Gol za pobjedu dao je u 90.

JAKOV PULJIĆ, hrvatski 27-godišnji bivši napadač Cibalije, Lokomotive, Intera i Rijeke, sada je igrač poljske Jagiellonije. Na današnjoj utakmici bio je junak jer je zabio čak tri gola u pobjedi nad Wartom 4:3.

Prvi gol zabio je na asistenciju Španjolca Imaza kada je dočekao loptu na drugoj stativi, čime je svojoj momčadi donio izjednačenje (1:1). Drugi gol zabio je na gotovo identičan način, ovaj put za 3:3 u 59. minuti.

U devedesetoj minuti je riješio dvoboj. Sam je izborio i realizirao najstrožu kaznu i donio vrijedna tri boda svojoj momčadi.

Puljić trenutno ima osam golova i drži drugo mjesto ljestvice strijelaca u poljskoj ligi. Njegova Jagiellonia ovom se pobjedom popela na šesto mjesto prvenstvene ljestvice.