Bologna srušila Atalantu i skočila na četvrto mjesto Serie A

NASTAVLJA se serija sjajnih rezultata Bologne. U susretu 17. kola talijanskog prvenstva Bologna je pobijedila Atalantu 1:0 skočivši na četvrto mjesto Serie A.

Tri dana nakon što je izborila plasman u četvrtfinale talijanskog kupa pobjedom protiv Intera, Bologna je bila uspješna i u prvenstvu. U susretu 17. kola porazila je Atalantu 1:0 probivši se na četvrto mjesto Serie A.

Pogodak odluke zabio je Lewis Ferguson u 86. minuti. Hrvatski nogometaš Nikola Moro za domaći sastav igrao je prvo poluvrijeme, dok je Mario Pašalić za Atalantu igrao od 72. minute. Bologna je sada četvrta s 31 bodom, dva manje od trećeplasiranog Milana. Na prve dvije pozicije su Inter (41) i Juventus (40). Atalanta je sedma s 26 bodova.