Boysi nakon Betisa dovršili poruku koju su navijestili transparentom protiv Varaždina

DINAMO je odigrao s Betisom 1:1 i s obzirom na to da je prije tjedan dana slavio u Sevilli 1:0, plasirao se u osminu finala Konferencijske lige. Betis je poveo u 38. minuti. Aitor Rubial je probio lijevu stranu obrane Dinama te s ruba kaznenog prostora ubacio loptu pred gol hrvatske momčadi. Tamo je na prvoj stativi bio Cedric Bakambu koji je loptu dočekao potpuno spreman i petom zabio pored nemoćnog Ivana Nevistića.

Dinamo je do izjednačenja i rezultata koji ga je odveo u osminu finala došao u 59. minuti. Arber Hoxha je maestralno prošao po lijevoj strani i fantastično ubacio prizemno u pet metara, a Takuro Kaneko je zakucao za 1:1. Zanimljivo je bilo i na tribinama, a posebno na kraju kada su Boysi podigli transparent kojim najavljuju povijesne izbora 2. ožujka.

Nakon pobjede protiv Varaždin prošlog vikenda su Boysi podigli transparent na kojem je pisalo "Dinamo sada ovisi o nama...", a danas su podigli završetak poruke koji glasi "...a mi smo ovisni o njemu".