LIGE PETICE

Debakl Juventusa. Kod najgore momčadi lige izgubio utakmicu i zvijezdu

KATASTROFALNA forma i igre Juventusa nastavljene su i u sedmom kolu Serie A. Juventus je izgubio 1:0 kod Monze, koja je do ove utakmice bila zadnja na tablici. Novi prvoligaš je do ove utakmice imao samo jedan bod i gol-razliku 3:14, ali onda mu je naišao Juventus.

Gostima se igranje kod debitanta u Serie A, najgore momčadi lige, koja je k tome prošle sezone bila tek četvrta u Serie B, činilo savršenim za povratak pobjedama, ali loše im je krenulo već u 40. minuti. Tada je zbog udaranja laktom isključen Angel Di Maria. Još gore dogodilo im se u 74. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE MONZA ZABILA ZA POBJEDU PROTIV JUVENTUSA

Tada je Christian Gytkjaer, koji je ušao u drugom dijelu, pored statične obrane Juventusa zabio za veliko slavlje Monze, njenu prvu pobjedu u prvoj ligi u povijesti i novi potop Juventusa. Zadnji put pobijedio je još 31. kolovoza. Od tada je u prvenstvu remizirao dvije utakmice i izgubio jednu te je poražen u oba meča skupine Lige prvaka.