Donnarumma je isključen već u 10. minuti. Sudac nije razmišljao ni sekunde

GIANLUIGI DONNARUMMA isključen je već u 10. minuti utakmice u kojoj je njegov PSG gostovao kod Le Havrea u sklopu 14. kola francuskog prvenstva. Talijanski golman francuskih prvaka isključenje je zaslužio zbog prekršaja izvan svog šesnaesterca kada je visoko podignutom nogom kopačkom po licu okrznuo suparničkog igrača.

Glavni sudac utakmice Bastien Dechepy nije dvojio ni trenutka nakon što je vidio neoprezan izlet Donnarumme izvan kaznenog prostora. Dotrčao je do njega i iz stražnjeg džepa izvukao crveni karton, koji mu je pokazao i prije isteka desete minute susreta.

Unatoč tome što je sljedećih više od 80 minuta morao odigrati s igračem manje, PSG je pobijedio 2:0. Golove za francuske prvake postigli su Kylian Mbappe u 23. i Vitinha u 89. minuti susreta.