LIGE PETICE

FIORENTINA - UDINESE 1:0 Tudoru crveni karton u četvrtom porazu u sezoni

IGOR TUDOR i njegov Udinese izgubili su 1:0 od Fiorentine u sedmom kolu Serie A. Strijelac pobjedničkog pogotka u 72. minuti bio je srpski branič Nikola Milenković, koji je zabio glavom poslije ubačaja Ericka Pulgara iz kornera s desne strane.

Tudor je zbog žestokih protesta prema sucu dobio crveni karton.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj bio je u početnoj postavi Fiorentine, a u 64. minuti trener Montella ga je zamijenio Benassijem. Udinese je upisao četvrti poraz ove sezone, uz dvije pobjede i remi.

Fiorentina je pobjedom došla do 11 bodova i privremeno je izbila na peto mjesto, dok je momčad Udinesea, koju vodi Igor Tudor, ostala na sedam bodova, što joj donosi plasman na 14. mjesto.

Vodeći Inter s maksimalnih 18 bodova iz šest nastupa u nedjelju (20.45)će biti domaćin drugoplasiranom Juventusu (16) u derbiju 7. kola, a u preostalim današnjim dvobojima sastaju se: Roma - Cagliari, Atalanta - Lecce, Bologna - Lazio (sve u 15 sati) i Torino - Napoli (18 sati).