Gol u Italiji koji suci pet minuta nisu htjeli priznati. Pogledajte što ih je zbunilo

NEVJEROJATNE scene snimljene su na utakmici između Beneventa i Turrisa u talijanskoj Serie C. Utakmica je završila pobjedom domaće momčadi 3:2, a obilježila ju je situacija iz sredine drugog dijela. Golčinu za smanjenje rezultata na 2:1 postigao je Francesco De Felice, no trebalo je puno uvjeravanja sudaca da taj gol i priznaju.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ŠTO SE DOGODILO

Nogometaš Turrisa postigao je krasan gol s gotovo polovice terena tako što je prebacio domaćeg vratara. No linijska sutkinja i glavni sudac nisu vidjeli da se lopta odbila od konstrukcije gola, točnije njenog donjeg dijela za koji se drži mreža. Silovito se odbila natrag u teren i tu je došlo do sudačkog previda.

Igrači Turrisa su protestirali i bunili se zbog odluke, neki od njih zbog toga su dobili žute kartone, a sve je trajalo gotovo pet minuta prije nego što je četvrti sudac rekao da je lopta ušla u gol.