Hajduk je ljetos otpisao mladog napadača. Sada je zabio 15. gol sezone

MARIN LJUBIČIĆ je ljetos u 20. godini morao otići iz matičnog Hajduka. Mladi napadač poslan je na posudbu u austrijski LASK nakon što je u 44 nastupa za prvu momčad postigao 9 i namjestio 4 gola. Međutim, u Austriji se snašao sjajno, pa ga je na početku nove godine LASK otkupio za 2.9 milijuna eura. Ovaj iznos smatra se niskim jer je Ljubičić veliki potencijal i igrač koji može napredovati i kojem će cijena rasti.

Uostalom, portugalski mediji pišu da je njihov velikan LASK-u nudio 8 milijuna eura za Ljubičića. On je u 22. nastupu za LASK postigao 15. gol. U 22. kolu austrijske Bundeslige Hartberg i LASK igrali su 2:2 Mladi hrvatski reprezentativac  u igru je ušao u 65. minuti, a 22 minute kasnije donio je bod svom klubu, kojim je ostao treći na tablici. Mladi napadač propustio je dvije utakmice zbog bolesti, a vratio se golom.