PRIPREMNA UTAKMICA

Hat-trick Alvara Morate protiv Juventusa. Grbić branio cijelu utakmicu

ATLETICO MADRID i Juventus odigrali su pripremnu utakmicu na pomoćnom terenu talijanskog prvoligaša. Momčad trenera Diega Simeona pobijedila je s uvjerljivih 4:0, a fantastičnu utakmicu s tri gola odigrao je 29-godišnji Alvaro Morata, bivši napadač Juventusa.

Morata je golove zabijao u 10., 43. i 62. minuti. Za prvi mu je asistirao Joao Felix, za drugi Nahuel Molina, a za treći Thomas Lemar. Konačni rezultat u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio je Matheus Cunha, s time da je u prvom dijelu Felix promašio kazneni udarac. Cijelu utakmicu na golu španjolskog sastava odradio je hrvatski golman Ivo Grbić.

Podsjetimo, ovi su klubovi međusobni ogled trebali odraditi u Izraelu, no utakmica je otkazana zbog ratne situacije. Morata je u Juventus došao 2014. godine iz Real Madrida za 20 milijuna eura te se ondje zadržao dvije godine. Igrao je također za Chelsea, dok je nastupajući za Španjolsku u 56 utakmica postigao 26 golova.