Hoxha za Kaneka, Kaneko za delirij na Maksimiru. Pogledajte gol za 1/8 finala KL-a

Screenshot: Reddit

DINAMO je s 1:1 remizirao protiv Real Betisa u uzvratnoj utakmici šesnaestine finala Konferencijske lige. Hrvatski prvak je u prvom susretu na gostovanju pobijedio 1:0 zahvaljujući pogotku Brune Petkovića iz jedanaesterca, a sada je tu prednost sačuvao protiv trenutno sedmoplasiranog sastava španjolskog prvenstva i prošao u osminu finala.

U prvom dijelu Betis je poveo golom Cedrica Bakambua. Aitor Rubial je u 38. minuti susreta probio lijevu stranu obrane Dinama te s ruba kaznenog prostora ubacio loptu pred gol hrvatske momčadi. Tamo je na prvoj stativi bio Bakambu koji je loptu dočekao potpuno spreman i petom zabio pored nemoćnog Ivana Nevistića.

Dinamo je do izjednačenja i rezultata koji ga vodi u osminu finala došao u 59. minuti. Arber Hoxha je maestralno prošao po lijevoj strani i fantastično ubacio prizemno u pet metara, a Takuro Kaneko zakucava za 1:1. Gol pogledajte OVDJE.