HRVATSKI NOGOMETAŠI

Hrvatski napadač koji je igrao protiv Dinama u Europi zabio u 90. minuti za pobjedu

DARIO VIZINGER, 22-godišnji hrvatski napadač odigrao je jednu od najboljih utakmica sezone. U gostujućoj pobjedi svog Wolfsberga nad Sturmom (2:1) zabio je gol i dodao asistenciju.

Vizinger je najprije u 29. minuti asistirao za Baumgartnera. Sturm je izjednačio krajem prvog dijela preko Ivana Ljubića, a sva tri boda gostima Vizinger je donio u 90. minuti. Nakon jednog odbijanca najbolje se snašao u kaznenom prostoru Sturma i zabio gol.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK VIZINGERA.

Bio je njegov četvrti gol u prvenstvu ove sezone u 17 nastupa. Tom učinku dodao je i ključan pogodak u Europa ligi za pobjedu protiv CSKA koji je Wolfsbergu donio prolaz. U istoj skupini igrao je i Dinamo, a bivši igrač Varaždina, Rijeke, Hrvatskog Dragovoljca, Rudara i Celja igrao je u obje utakmice protiv prvaka Hrvatske.