HRVATSKI NOGOMETAŠI

Hrvatski veznjak zabio prekrasan autogol, uhvatio se za glavu i pao na koljena

NA SINOĆNJOJ utakmici 4. kola rumunjskog prvenstva postignut je spektakularan autogol, a njegov je autor bivši Dinamov junior Ljuban Crepulja.

Veznjak s dva nastupa za Hrvatsku u mlađim kategorijama igra za Astru Giurgiu, koja je izgubila kod kuće od Cluja 2:0, a Crepulja je autogol zabio u "najgorem mogućem trenutku", u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, dok je semafor pokazivao početni rezultat.

Cluj je izveo korner, njegov je igrač glavom pogodio spojnicu stative i grede, a u nastavku akcije lopta je došla do Crepulje. Jedino opravdanje za njegov potez je da je želio ispucati loptu u gol-aut, no umjesto toga snažno ju je zabio u rašlje svog zaprepaštenog golmana. Istog se trena Crepulja okrenuo, uhvatio rukama za glavu i pao na koljena.