Igrač Rome pao kao da je nokautiran. Snimka otkriva što se zapravo dogodilo

Screenshot: X

BOLOGNA je u 33. kolu talijanske Serie A s 3:1 slavila na gostovanju kod Rome te tako nastavila senzacionalni juriš na plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone. Oussama El Azzouzi u 14. minuti, Joshua Zirkzee u 45. minuti i Alexis Saelemaekers u 65. minuti utakmice bili su strijelci za Bolognu, a jedini pogodak Rome postigao je Sardar Azmoun u 56. minuti.

Osim velike pobjede Bologne, nakon utakmice se puno priča i o velikom simuliranju Leandra Paredesa, veznjaka Rome. U šestoj minuti našao se u jednom duelu sa Zirkzeeom, a završio ga je neslavno. U jednom trenutku je pao na pod držeći se rukama za lice i činilo se da ga je napadač Bologne udario u naguravanju.

Ipak, onda je prikazana ponovljena snimka na kojoj se jasno vidi da je Argentinac simulirao. Na njoj se vidi da je došlo do blagog kontakta ramenom u prsa, ali nikakvog udaranja u lice nije bilo. Snimku pogledajte OVDJE.