Igrači Hajduka na poluvremenu krenuli u svlačionice. Onda je zagrmio poziv Torcide

NAKON što je Hajduk pogotkom Nikole Kalinića osigurao da na poluvrijeme utakmice sa Slaven Belupom ode s vodstvom od 1:0, igrači Hajduka zaputili su se u svlačionicu. Ipak, Torcida je imala druge planove nakon što je Ante Čulina označio kraj prvog dijela.

Ubrzo se sa sjeverne tribine Poljuda prolomio poziv "Dođite vamo" te su se nogometaši Hajduka okrenuli pred tunelom i odlučili vratiti pred najvjernije navijače. Dok su oni dolazili do Sjevera, Torcida je odradila performans koji je očito isplanirala.

Na Sjeveru je podignuta poruka "Stisni šake, stisni zube, budi šta jesi, pokaži šta znaš!", a s tribine je orilo: "Samo jednu želju imam moj živote ludi..." Susret je završio velikom 4:0 pobjedom Hajduka.