Inter lako riješio Salernitanu, Bradarić poraz gledao s klupe. Pogledajte golove

INTER je u nedjelju u utakmici 10. kola talijanskog prvenstva kod kuće s 2:0 svladao Salernitanu. Domaća je momčad povela rano, već u 13. minuti suparničku je mrežu zatresao Lautaro Martinez. Na 2:0 je u drugom poluvremenu u 58. minuti podigao Barella.

Kod Intera, zbog ozljede koju je zaradio igrajući za hrvatsku reprezentaciju, nije bilo Marcela Brozovića, a Domagoj Bradarić kod Salernitane nije ulazio u igru. Druga je to utakmica zaredom koju je Bradarić odgledao s klupe nakon što je isto bilo u prošlom kolu protiv Verone.

Inter je nakon današnje pobjede na sedmom mjestu na ljestvici, s 18 bodova, a Salernitana 12. s deset bodova. Prva je Atalanta s 24 boda. U sljedećem kolu Inter gostuje kod Fiorentine, a Salernitana ugošćuje Speziju.