Inter pobijedio Sampdoriju. Jedina je ekipa bez remija u ovoj sezoni Serie A

NOGOMETAŠI Intera ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu u Serie A nakon što su u susretu 12. kola pobijedili Sampdoriju s 3:0. Igrači talijanskog velikana nisu imali previše problema protiv Sampe. Poveli su u 21. minuti golom Stefana de Vrija, na 2:0 je povisio Nicola Barella u 44. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Joaquin Correa u 73. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SVE GOLOVE

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović i dalje je izvan stroja i zbog ozljede nije konkurirao za sastav domaćina. U prvom susretu 12. kola Napoli je pobijedio Sassuolo s 4:0, pobjegavši Milanu na šest bodova prednosti. Bila je to čak 13. uzastopna pobjeda Napolija u svim natjecanjima te sedma u Serie A.

Pobjedu, i to treću ligašku u nizu, ostvario je Juventus porazivši na gostovanju Lecce s 1:0. Pogodak odluke zabio je Nicolo Fagioli u 73. minuti.