Talijanski kup

Ivan Jurić na debiju u Torinu uz puno muke ipak ostvario dobar rezultat, igrao Pjaca

HRVATSKI stručnjak Ivan Jurić u nedjelju je ostvario svoj debi na klupi Torina u službenoj utakmici. U drugom kolu talijanskog kupa protivnik mu je bio drugoligaš Cremonese, a Torino je prošao na penale.

Iako je Torino dominirao cijelu utakmicu, imao 67% posjeda lopte i nije dozvolio nijedan udarac u okvir svoga gola, napad nije bio na razini. Nije pomoglo ni što je od 63. minute Cremonese igrao s igračem manje jer je Jaime Baez dobio drugi žuti karton.

Nakon 90 minuta bilo je izjednačeno pa se otišlo u produžetke u kojima je Torino još dodatno pojačao svoju dominaciju, a u 116. minuti je propustio veliku priliku za pobjedu, Mandragora nije iskoristio jedanaesterac. Ipak, u raspucavanju jedanaesteraca Torinovi su nogometaši bili sigurni i s 4:1 prošli u šesnaestinu finala kupa.

Marko Pjaca za Torino je igrao do 74. minute.