Ivanušec dobio samo pola sata u derbiju. Ocijenjen je kao najgori na terenu

U DERBIJU 24. kola nizozemskog nogometnog prvenstva PSV Eindhoven i Feyenoord su odigrali 2:2. Na Phillips stadionu u Eindhovenu, gledatelji su imali priliku pratiti okršaj trenutačnog lidera PSV-a i aktualnog prvaka Feyenoorda. Domaćin je poveo, gosti su okrenuli rezultat, a na koncu je završilo pobjedom bodova.

PSV je poveo već u 4. minuti golom Malika Tillmana, no gosti su okrenuli rezultat golovim Yankube Minteha u 22. i Santiaga Gimeneza u 62. minuti. Konačnih 2-2 postavio je Guus Til u 71. minuti. Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec je za Feyenoord igrao od 67. minute ušavši u igru umjesto Antonia Milamba.

Prema Sofascoreu, Ivanušec je bio najlošiji nogometaš na terenu. U 30-ak odigranih minuta zaradio je ocjenu od samo 6.3.

Grafika: Sofascore