mls

Nadrealna utakmica u MLS-u. Kreilachov klub prošao bez ijednog udarca na gol

REAL SALT LAKE napravio je veliko iznenađenje tako što je prošao u drugu rundu doigravanja MLS-a nakon što je boljim izvođenjem penala (6:5) pobijedio Seattle Sounderse u gostima. Nakon 120 minuta nije bilo golova.

Momčad hrvatskog igrača Damira Kreilacha nije u 120 minuta nogometa uputila nijedan udarac na gol protivnika koji je imao 21 udarac na gol i tri u okvir. Seattle je pogodio i prečku, ali nikako nije uspio ugurati loptu u gol meksičkog golmana Guillerma Ochoe.

Gosti su pogodili svih šest penala, a do pobjede su došli zahvaljujući promašaju Rowea u šestoj seriji. No, Real Salt Lake imao je sreće i u raspucavanju jer je Pablo Ruiz u drugoj seriji promašio penal, ali ga je sudac ponovio jer je golman izašao s linije.

Twitter račun Real Salt Lakea "izgorio" je nakon utakmice, a klub se malo narugao Seattleu objavivši poruku "Jeste li dobro?" uz prigodnu fotografiju.

Real Salt Lake će u drugoj rundi igrati protiv Sporting Kansas Cityja.