Krznar nakon neuspjele panenke Tolića u finalu kupa: To je bilo neodgovorno

OLIMPIJA je u nevjerojatnom finalu protiv Maribora osvojila kup Slovenije. Završilo je 2:1, a odlučujući gol postignut je u 131. minuti. Tragičar finala bio je Marko Tolić, nogometaš Dinama koji igra na posudbi u Mariboru. U 101. minuti, 11. minuti sudačke nadoknade regularnog dijela, Tolić je imao priliku donijeti Mariboru trofej iz jedanaesterca.

Pokušao je panenkom prevariti golmana Olimpije, ali je on lagano uhvatio loptu. Tolić se u nevjerici hvatao za glavu, a trener Maribora Damir Krznar nije mogao vjerovati što je napravio njegov igrač. Nakon utakmice je bivši trener Dinama poslao jasnu poruku jednom od svojih najboljih igrača.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PANENKU

"Emocionalno sam prazan. Mogli smo pobijediti i prije produžetaka, ali taj penal... Tolić ga je izveo potpuno neodgovorno. U produžetku smo bili ispuhani, a na kraju je odlučio sumnjiv penal na drugoj strani. To neću ni komentirati", poručio je Krznar koji je nakon te odluke suca utrčao na travnjak.