Legendarni golman nakon 11 godina i 43 utakmice konačno obranio mrežu u Ligi prvaka

ODIGRANA je prva utakmica 5. kola Lige prvaka u skupini A, CSKA Moskva je s 2:0 pobijedio Benficu i ostao u igri za prolaz u nokaut fazu.

Georgi Šenikov je u 13. minuti doveo domaćine u vodstvo, a na 2:0 povisio je Jardel u 56. minuti uguravši loptu u vlastitu mrežu. Vitinho je pokušao povratnom loptom uposliti Đagojeva, no Jardel je skrenulo loptu u vlastitu mrežu.

Posebno je velika ova večer bila za legendarnog ruskog golmana Igora Akinfejeva koji prvi put nakon 11 godina i 43 utakmice u Ligi prvaka nije primio niti jedan gol.

Danas 31-godišnji Akinfejev slovio je za jednog od najtalentiranijih mladih golmana svijeta. U CSKA-u je cijelu svoju karijeru, skupio je gotovo 400 nastupa za taj klub, a za reprezentaciju Rusije više od ijednog golmana u povijesti.

U skupini A u vodstvu je Manchester United (12 bodova) ispred CSKA (9), Basela (6) i Benfice koja nema niti jedan bod.

U drugom susretu večeras se sastaju Basel i Manchester United.

Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom uz Ligu prvaka, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: Liga prvaka.

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.