Livaković opet kiksao. Jako se ljutio jer je skrivio penal i primio gol

Screenshot: SportKlub

DOMINIK LIVAKOVIĆ kiksao je na početku utakmice 23. kola turske Superlige. U 13. minuti je golman Fenerbahčea i Hrvatske skrivio penal i onda primio gol na svom terenu protiv Ankaragucua. Pogrešno je procijenio tajming za istrčavanje s gola te pokosio suparničkog igrača Renalda Cephasa koji je bio u naletu.

Brži od Livakovića lako ga je prošao, a golman Fenera ga je srušio. Sudac je odmah dosudio penal, a Livaković se jako ljutio na sebe zbog onoga što je napravio. Livakovića je iz penala savladao Tolga Cigerci. Hrvatski golman je otišao u jednu, a lopta u drugu stranu.

Ovo je Livakoviću drugi kiks u tjedan dana. Protiv Samsunspora prošle nedjelje skrivio je gol za konačnih 1:1 također na domaćem terenu. No srećom po Livakovića, ovaj put je Cengiz Under s dva gola do poluvremena preokrenuo na 2:1 za Fener.