LUDNICA NA OTOKU Bilić preživio dva penala pa izgubio u 90. minuti kod Bournemoutha

ČETVRTU utakmicu u nizu Slaven Bilić i West Ham ne znaju za pobjedu. Nakon dvaju remija, hrvatski trener upisao je i dva poraza zaredom, a ovog puta su Hammersi pali kod Bournemoutha rezultatom 3:2 u 28. kolu Premier lige.

U uzbudljivoj utakmici, u kojoj su domaćini promašili čak dva jedanaesterca, West Ham nije mogao izbjeći poraz, iako je sedam minuta prije kraja Ayew poravnao na 2:2. No u 90. minuti napadač Bournemoutha King, trostruki strijelac na utakmici uz promašen penal, pogodio je za pobjedu.

Everton je s lakih 3:0 slavio kod kuće protiv WBA, dok je u derbiju začelja Hull City pobijedio Swansea 2:1. Hull City još je uvijek u zoni ispadanja, 18. s 24 boda, ali sada mu Swansea bježi dva, a Crystal Palace samo jedan bod.