lige petice

Ludnica u Parizu. PSG u golijadi i nevjerojatnoj nadoknadi slavio golom u 95. minuti

U NEVJEROJATNOJ utakmici PSG je u sklopu 33. kola francuskog prvenstva ugostio St. Etienne i slavio je 3:2 nakon prave ludnice u sudačkoj nadoknadi.

Kako je prvoplasirani Lille u petak kiksao protiv Montpelliera (1:1), PSG je tražio tri boda kojima bi se rivalu za titulu prvaka približio na samo jedan bod zaostatka.

No, gosti su na Parku prinčeva odigrali sjajnu utakmicu i ostali su bez bodova u rijetko viđenoj završnici.
PSG je napadao, a St. Etienne se odlično branio i čekao priliku iz kontre. Jedna takva se dogodila u 78. minuti kad je Trauco odlično centrirao s lijeve strane, a Denis Bouanga zabija za 0:1.

Kratko je trajalo slavlje gostiju. Već u idućem napadu Kylian Mbappe je izjednačio svojim 22. golom u Ligue 1 ove sezone.
Sjajni Mbappe je izborio penal i sam ga je realizirao u 87. minuti, no daleko je to bilo od kraja. Tek je slijedila luda završnica.

Hamouma je u 92. minuti zabio za 2:2 i činilo se da domaći ostaju bez dva velika boda u borbi za titulu prvaka.
Ipak, PSG je u 95 minuti došao do pobjede. Doslovce u zadnjoj sekundi Mauro Icardi je zabio za 3:2 i tri važna boda u utrci za prvim mjestom.

Neymar nije igrao, ali je s tribina euforično proslavio gol Icardija.