LIGA NACIJA

VIDEO Slovensko čudo majstorijom srušilo Norvešku i pomoglo Srbiji u Ligi nacija

SLOVENIJA je pobijedila Norvešku 2:1 u petom kolu B4 skupine Lige nacija. Slovenski junak je sjajni 19-godišnji napadač Benjamin Šeško, koji je zabio za pobjedu u 81. minuti. Podsjetimo, Norveška je povela golom Erlinga Haalanda u 47. minuti, a Slovenija je izjednačila preko Andraža Šporara u 69. minuti. Šporarov gol lijepom je asistencijom s lijeve strane pripremio večeras nezaustavljivi Šeško.

Majstorije Šeška

Salzburgov napadač je u 81. minuti zakucao Norvežane. Primio je loptu i iz daljine opalio po golu Orjana Nylanda. Nyland je ostao nemoćan nakon tog poteza, a lopta je završila u donjem desnom kutu norveškog vratara.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SVE GOLOVE.

Šeško je ovog ljeta potpisao za RB Leipzig za 24 milijuna eura, ali do kraja sezone će ostati u redovima austrijskog prvaka na posudbi. Ove sezone zabio je šest golova u 12 nastupa za svoj klub. Za reprezentaciju Slovenije u 14 nastupa ima tri pogotka.