Medvjedi iščupali pobjedu protiv Znojma: Navijači odali počast poginulim hokejašima Lokomotiva iz Jaroslava

MEDVEŠČAK je pobijedio češki Znojmo u drugom kolu EBEL lige tek nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca.

Iako su nakon 22 minute igre vodili s velikih 3:0, hokejaši Medveščaka pobjedu su izborili tek nakon izvođenja penala. Tomislav Zanoski, Ryan Kinasewich i Alan Letang doveli su "medvjede" u vodstvo od 3:0, ali se kompletna momčad nakon toga previše opustila i dozvolila Česima da se razmašu. Do kraja druge trećine Znojmo je uspjelo smanjiti na 3:2, da bi na samom početku posljednje dionice Jan Seda zabio za 3:3.

Taj rezultat ostao je do kraja regularnog djela utakmice, kao i nakon pet minuta produžetaka. Medveščak je ostao hladnije glave kod izvođenja kaznenih udaraca te su sa 2:0 ipak na kraju upisali dva vrijedna boda protiv debitanta u EBEL ligi.