HNL KLUBOVI NA PRIPREMAMA

Mierez s dva penala donio remi Osijeku protiv mađarskog prvoligaša. Kohorta oduševila

OSIJEK je u posljednjoj utakmici na pripremama u Rovinju s 2:2 remizirao protiv MOL Fehervara, drugoplasirane momčadi mađarskog prvenstva.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Osijeka koji je na odmor otišao s minimalnim vodstvom nakon što je Ramon Mierez zabio penal u 45. minuti.

Debitirali Miloš i Brlek

U drugom poluvremenu Mađari su u 53. i 64. minuti golovima Adama Halmaija i Palka Dardaija okrenuli rezultat u svoju korist.

Konačnih 2:2 postavio je ponovno Mierez i ponovno s bijele točke, ovoga puta u 73. minuti. Vrijedi istaknuti i kako su u ovoj utakmici svoje prve minute u dresu Osijeka dobili Mato Miloš i Petar Brlek, novi igrači u Gradskom vrtu.

Bjelica o Brleku:

Svakako treba spomenuti i Kohortu koja je došla u Rovinj te glasno bodrila svoju momčad, što je i zabilježeno na društvenim mrežama kluba. Osijek sada čeka prvenstvena utakmica 22. 1. u Zagrebu protiv Lokomotive.