Momčad hit-trenera je 19 utakmica bila bez poraza. Onda su došli Tudor i Marseille

MARSEILLE je u 28. kolu francuskog prvenstva pobijedio Reims u gostima 2:1 i tako iskoristio poraz PSG-a od Rennesa da se vodećoj momčadi tablice približi na sedam bodova zaostatka. Momčad Igora Tudora gubila je od 13. minute nakon gola Baloguna, ali je Alexis Sanchez izjednačio samo tri minute kasnije da bi u 29. zabio za potpuni preokret i konačnih 1:2.

Marseille je tako prekinuo nevjerojatan niz Reimsa koji je 19 utakmica bio bez poraza. Bio je to prvi poraz popularnog trenera Willa Stilla koji je Reims preuzeo u listopadu prošle godine i onda krenuo u niz nepobjedivosti. Stillu je tek 30 godina, nema UEFA-inu Pro licencu pa Reims zbog toga svaku utakmicu plaća 25.000 eura kazne.