Navijači Vojvodine skandirali zločincu Mladiću. Ovo je odgovor navijača Novog Pazara

NA UTAKMICI srpskog prvenstva između Novog Pazara i Vojvodine (3:1) došlo je do nacionalističkog prepucavanja na tribinama. Gostujući navijači skandirali su ime ratnog zločinca Ratka Mladića, a domaći iz Novog Pazara uzvratili su skandiranjem imena kosovskog premijera Albina Kurtija. Ipak, domaći navijači se nisu tu zaustavili. Skandirali su potom Ubij Srbina i Republika Sandžak, a sve je objavljeno na društvenim mrežama.

Novi Pazar je poveo golom Flora u 56. minuti, a u 76. je Karaklajić zabio za 2:0. Na 2:1 smanjio je Vukanović u 82. minuti, a Novi Pazar je pobjedu potvrdio golom Adeshine u 85. minuti. Vojvodina je trenutno deveta, a Novi Pazar je na desetom mjestu srpskog prvenstva.