Napadač Hajduka: Predivno je igrati na romantičnim terenima uz ljude na ogradama

HAJDUK je u Grubišnom Polju s 4:0 pobijedio Bilogoru '91 u 1/16 finala SuperSport Hrvatskog kupa. Hajduk je poveo u 24. minuti. Nakon krasne akcije i asistencije Stipe Biuka gol je postigao Yassine Benrahou. Drugi gol za goste je zabio Zvonimir Šarlija u 53. minuti.

Za 3:0 je samo dvije minute kasnije zabio Mate Antunović nakon krasne solo akcije. Antunoviću je to prvi gol u dresu Hajduka. U 82. minuti četvrti gol za goste je sjajnim lobom postigao Dario Melnjak. Utakmicu je komentirao Mate Antunović, napadač Hajduka, koji je danas postigao seniorski prvijenac.

"Stvarno predivno kad vidiš ovoliko puno ljudi oko nas koji nisu iz Dalmacije. Osjećaj je fenomenalan. Uz romantične terene i ljude na ogradama je stvarno predivno", rekao je nakon utakmice napadač splitskog kluba.

Prvi gol?

Prvi seniorski gol, nadam se da će ih biti još već ove sezone, ali, polako, korak po korak, s treningom će doći sve.