NJEMAČKI BOMBARDER Veliki golgeter zabio hat-trick za samo sedam minuta

258 golova postigao je ukupno u karijeri za Stuttgart, Bayern, Fiorentina, Bešikatš, Wolfsburg.

Mario Gomez (31) zabio bi ih i više da nije imao teških ozljeda, ali i u zadnjoj fazi karijere pokazuje kakav je golgeterski velemajstor.

Njegov Wolfsburg u 26. kolu Bundeslige gostovao je kod Bayera, a dva pala velikana njemačkog nogometa ove sezone se bore za opstanak, pa je ovo bio derbi začelja.

Leverkusen je sve do 80. minute vodio 2:0 golovima Karima Bellarabiai Kevina Vollanda. Ali, tada Jakub Blaszczykowski centrira, a Gomez glavom zabija za 2:1.

Tri minute kasnije, Maximilian Arnold također šalje loptu zrakom, ali iz kornera, a Gomez opet poentira glavom za izjednačenje.

U 87. minuti Benjamin Henrichs faulira Blaszczykowskog u kaznenom prostoru, a Gomez sada nogom iz penala potpuno preokreće na 2:3 s tri gola za samo sedam minuta.