SERIE A

Nova golijada u Serie A. Sassuolo i Torino zabili pet golova u jednom poluvremenu

SASSUOLO i Torino remizirali su 3:3 u velikoj drami susreta petog kola Serie A .

Utakmicu su obilježili gotovo nemogući uvjeti za igru i gusta magla koja je dobrih 70 minuta prekrivala veći dio terena.

Gosti su u utakmicu ušli bez ijednog boda, a poveli su u 33. minuti pogotkom Linettyja nakon asistencije kosovskog braniča Mergima Vojvode. Tim rezultatom se i otišlo na poluvrijeme.

U drugom dijelu smo vidjeli pravu golijadu. Sassuolo je izjednačio preko Đuričića u 71. minuti, ali su remi držali samo kratko. Belotti je najprije u 77. minuti iskoristio grešku suparničke obrane i sam poentirao, a dvije minute kasnije asistirao je Lukiću za velikih 1:3.

Ipak, domaćin se nije predavao i to im se isplatilo. U 84. minuti je Chiriches prekrasnim udarcem s 25 metara pogodio suprotne rašlje, a dvije minute kasnije je Caputo iskoristio centaršut Berardija i donio bod svojoj momčadi.

Sassuolo je propustilo pobjedom preuzeti vrh ljestvice, a u idućem kolu gostuju u Napulju. Torino će prvu pobjedu tražiti kod kuće protiv Lazija.