SERIE A

Papu Gomez nakon tučnjave s trenerom uz osmijeh pjevao Juventusovu himnu

JUVENTUS i Atalanta odigrali su 1:1 u 12. kolu Serie A u utakmici gdje su golmani Wojciech Szczesny i Pierluigi Gollini imali niz sjajnih obrana.

Tragičar je ispao Cristiano Ronaldo koji je u 61. minuti promašio penal za pobjedu domaćina.

Kod gostiju od 53. minute zaigrao je kapetan Alejandro Gomez koji je u velikoj svađi s trenerom Gian Pierom Gasperinijem. Talijani pišu da je došlo i do fizičkog obračuna jer je Gasperini od kapetana tražio da igra više po krilu što se ovom nije svidjelo. Gomez je nastavio igrati centralno pa je u svlačionici došlo do velikog sukoba.

Njih dvojica više gotovo i ne razgovaraju nakon velike svađe usred utakmice Lige prvaka protiv Midtjyllanda 1. prosinca i vrlo je izvjesno da će Argentinac napustiti klub.

Uoči utakmice s Juventusom kamere su uhvatile Papu Gomeza kako uz osmijeh pjeva Juventusovu himnu. Gomeza se povezuje s Interom i Milanom i u siječnju će gotovo sigurno promijeniti klub.

Juventusov sportski direktor za Sky je pak rekao kako torinski klub nije zainteresiran za 32-godišnjeg ofenzivca iz Atalante.