Pogledajte bijes trenera nakon što je Real zabio u 92. minuti. Počeo je trgati stvari

NOGOMETAŠI Real Madrida pobijedili su Alaves 1:0 na gostovanju u utakmici 18. kola španjolskog prvenstva, odigranoj u četvrtak. Madridska momčad od 54. minute igrala je s igračem manje nakon što je isključen Nacho, a gol odluke postigao je Lucas Vazquez u drugoj minuti sudačkog produžetka utakmice.

Taj gol toliko je razbjesnio Alavesovog trenera Luisa Garciju da je u ljutnji i očaju počeo razbijati sve što se našlo pred njim. Prvo je nastradao prijenosni frižider, potom je zgrabio jednog od članova stručnog stožera, zatim je bijes iskalio na jakni koju je skinuo sa sebe, a onda i na kapi. Ni tu njegova ljutnja nije završila. Sjeo je u stolac i počeo je udarati nogom.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BIJES TRENERA ALAVESA

Bio je ovo treći uzastopni poraz Alavesa i četvrta ligaška utakmica u nizu u kojoj nije pobijedio. Samo je tri boda udaljen od Celte, koja se nalazi u zoni ispadanja u drugu španjolsku ligu.