Pogledajte dva gola Dinama u dvije minute protiv Bayerna

NAKON što je Bayern u prvom kolu Lige prvaka kod kuće nakon prvih 45 minute imao ogromnih 3:0, izgledalo je da je hrvatski prvak na konopcima. No, u samo dvije minute na početku nastavka Dinamo je zabio dva gola i posve se vratio u igru. Prvi gol je zabio Bruno Petković u 49. minuti. Pierre-Gabriel je ubacio s desne strane, a Pjaca lijepo prenio prema Petkoviću, koji je ušao na loptu ispred braniča Bayerna i matirao Ulreicha. Gol Petkovića pogledajte na OVOM linku.

Već u idućem napadu Dinamo je zabio i drugi gol. Strijelac je bio Takuya Ogiwara. Mišić je povukao brzi napad Dinama i izbacio Ogiwaru oči u oči s Ulreichom, a Japanac je Bayernovom vrataru provukao loptu kroz noge i vratio hrvatskog prvaka u igru. GOL Ogiware pogledate na OVOM linku.