LIGE PETICE

Pogledajte fantastičnu asistenciju srpske zvijezde za Ronalda

NOGOMETAŠI Manchester Uniteda i Chelseaja osvojili su po bod nakon što su u susretu 37. kola engleske Premier lige remizirali odigravši na Old Traffordu 1:1. Gostujuća momčad pokazala je više u ovoj utakmici i imala i uvodno vodstvo, no četvrti put u nizu u ligi susret ovih timova završio je remijem.

Na asistenciju Kaija Havertza iz prve je s lijeve strane prizemnim udarcem pogodio Marcos Alonso te tako Chelseaju donio vodstvo u 60. minuti utakmice. Konačnih 1:1 postavio je Cristiano Ronaldo ni dvije minute kasnije. Iako je Ronaldova završnica bila sjajna, još je bolja bila asistencija srpskog veznjaka Nemanje Matića.

Matić, kojeg je Keane nakon susreta žestoko kritizirao, uzeo je loptu na 30-ak metara od gola Chelseaja. Gosti su vrlo dobro zgusnuli obranu, ali Matić je odlučio sjajno, jednim dodirom, prebaciti čitavu obranu i gurnuti Ronalda u situaciju iz koje Portugalac rijetko promašuje.