Pogledajte gol Čolaka za pobjedu u 94. minuti

ANTONIO MIRKO ČOLAK sredinom prošlog mjeseca prešao je iz Glasgow Rangersa u talijanskog drugoligaša Parmu, a sad je za svoju momčad postigao prvi pogodak. Bio je to i gol odluke koji je zabio protiv Pise za 2:1 u četvrtoj minuti sudačke nadoknade susreta.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL ČOLAKA

Parma je do uvodne prednosti stigla u 14. minuti golom Ange-Yoana Bonnyja. Od 28. je imala igrača više nakon što je izravni crveni karton zbog prekršaja zaradio Maxime Leverbe. Brojčana prednost Parme na terenu trajala je do 56. minute kada je zbog druge opomene s travnjaka morao Woyo Coulibaly.

Pisa je golom Mattije Valotija iz jedanaesterca izjednačila u 84. minuti, a onda je Čolak u 84. postavio konačan rezultat. Dodajmo da je u ovoj utakmici za Pisu debitirao donedavni igrač Hajduka Jan Mlakar. Odigrao je svih 90 minuta.