EURO 2020

Pogledajte kako je Hrvatska dobila Španjolsku. Zbog ovog komičnog autogola

ŠPANJOLSKA je povela 1:0 protiv Slovačke u 30. minuti autogolom slovačkog vratara Martina Dubravke. Na kraju je pobijedila 5:0 i osvojila prvo mjesto u skupini Europskog prvenstva.

Sedmi autogol na Euru uistinu je raritetan. Začet je udarcem španjolskog veznjaka Pabla Sarabije sa 16 metara, koji je pogodio gredu. Snažan udarac odbio se u visinu i počeo padati točno u gol.

Međutim, slovački vratar Dubravka procijenio je da će lopta završiti izvan okvira gola te da će to biti gol-aut. Na njegovu žalost, lopta je na komičan način upala u gol i na taj je način Španjolska došla do vodstva u Sevilli.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KOMIČNI AUTOGOL DUBRAVKE.

Španjolska je povela 2:0 pogotkom stopera Aymerica Laportea u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

U drugom dijelu Slovačka se raspala.

Podsjetimo, drugoplasirana reprezentacija skupine E ide na Hrvatsku u osmini finala Eura.

Hrvatska osminu finala igra 28. lipnja u Kopenhagenu od 18 sati.