Pogledajte nevjerojatan trk golmana Gorice u 96. minuti. Izveo sjajnu fintu na centru

OSIJEK je pobijedio Goricu 1:0 na svojoj Opus Areni u utakmici petog kola SuperSport HNL-a. Jedini pogodak na utakmici zabio je Mijo Caktaš u 30. minuti. Prvi je ovo put u sezoni da je Osijek ostao bez primljenog pogotka. Momčad Stjepana Tomasa neporažena je u četiri utakmice.

Gorica je i dalje na jednoj pobjedi, ali u Osijeku se hrabro borila za bod do zadnjih trenutaka. U 96. minuti iskusni golman Ivan Banić uhvatio je jednu loptu, a odmah zatim ju je bacio na travu i krenuo u trk prema Osijekovom golu. Na centru je sjajnom fintom izbacio jednog čuvara i izborio slobodni udarac iz kojeg Gorica ipak nije mogla do izjednačenja.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.