Pogledajte prekrasnu Perišićevu asistenciju petom u uvjerljivoj pobjedi Tottenhama

VRLO jednostavno su nogometaši Tottenhama obavili posao u četvrtom kolu engleskog FA kupa - u gostima su svladali drugoligaša Preston 3:0.

Trenutačno 11. momčad na drugoligaškoj ljestvici odolijevala je tijekom prvog poluvremena, no u nastavku je favorizirani Tottenham potpuno slomio domaćina i postigao sve golove. Prva dva gola za goste, u 50. i 69. minuti, dao je južnokorejski igrač Heung-Min Son, a za drugi pogodak mu je asistirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, koji je odigrao cijelu utakmicu.

Bila je to predivna akcija Perišića, koji je krasno, iz prve petom proigrao Sona, a Korejac je potom lijepo zabio za 2:0. Sve je zaključeno golom Danjume u 87. minuti za konačnih 3:0.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO ASISTA PERIŠIĆA

U nedjelju se sastaju Brighton - Liverpool, Stoke - Stevenage i Wrexham - Sheffield United, dok je u ponedjeljak na rasporedu dvoboj Derby County - West Ham. U petak je Manchester City pobijedio Arsenal 1:0 u apsolutnom derbiju ove faze natjecanja.