Pogledajte reakciju trećeligaša nakon što su izvukli Barcelonu u Kupu Kralja

DANAŠNJI dan nogometaši španjolskog trećeligaša Unionistas de Salamanca neće nikada zaboraviti. Prvo su u 1/16 finala Kupa Kralja izbacili Villarreal u ludoj utakmici koja je trajala dva dana, a sada su nakon ždrijeba saznali da će u osmini finala igrati protiv velike Barcelone.

Podsjetimo, utakmica između Unionistas i Villarreala je prekinuta u nedjelju neposredno prije produžetka, zbog problema s strujom koji je stadion Salamance bacio u mrak. U trenutku prekida rezultat je bio 1:1. Ilias Chakkour je doveo goste u vodstvo u 81. minuti da bi Alfred Planas izjednačio pet minuta kasnije iz kaznenog udarca.

Utakmica je nastavljena u ponedjeljak poslijepodne. Kako više nije bilo golova odlučena je udarcima s bijele točke, a odluka je pala u osmoj seriji kada je Villarealov Kiko Femenia prebacio cijeli gol i veliko slavlje domaćina je moglo početi.

Nedugo iza toga je održan i ždrijeb osmine finala u kojoj je Unionistas de Salamanca izvukao Barcelonu, a ovo je bila njihova reakcija.